Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Baterie GOLDEN POWER

Dystrybutor Golden Power


Marka Golden Power baterie tworzy od ponad pięćdziesięciu lat. Może pochwalić się zróżnicowanym katalogiem produktów, ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym oraz dostarczaniem bezpiecznego i niezawodnego asortymentu. Jest to jeden z popularniejszych producentów baterii na świecie. Siedziba główna firmy Golden Power mieści się w Hongkongu.


Produkty tworzone z troską o środowisko naturalne


Baterie Golden Power to artykuły cechujące się nie tylko wysoką jakością i wydajnością. Wytwórca bardzo dużą wagę przykłada do kwestii związanych z ekologią. Dlatego dostarczany przez niego asortyment wolny jest od niebezpiecznych substancji, takich jak kadm, ołów czy rtęć mogących mieć negatywny wpływ na środowisko naturalne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz właśnie takie przyjazne dla natury akumulatory i baterie – to te z oznaczeniem ECOTOTAL.


Szerokie zastosowanie baterii marki Golden Power


Golden Power baterie wykorzystywane są do zasilania wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych i elektronicznych – od zegarków przez aparaty słuchowe do między innymi profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Możliwe jest to dzięki oferowaniu przez markę różnych typów akumulatorów i baterii. Za najbardziej popularne uznaje się jednak baterie alkaliczne LR6 i LR3 – w naszym sklepie dostępne w opakowaniach zawierających dwie lub cztery takie baterie. Są to pierwszej klasy produkty odpowiadające za długotrwałą żywotność sprzętu. Na szczególną uwagę zasługują również akumulatory, czyli artykuły, które po wyczerpaniu można naładować i ponownie użyć nawet kilkadziesiąt razy.


Wysokie standardy pracy


Akumulatory i baterie Golden Power powstają w fabrykach spełniających normy ISO 9001 oraz ISO 14001. Dwa największe zakłady producenta mogą pochwalić się także certyfikatem ISO SA 8000:2014. Potwierdzenie to przyznawane jest firmom wdrażającym Międzynarodowy Standard Odpowiedzialności Społecznej. Sprzedawane baterie są zgodne z normami europejskimi i dyrektywą 2013/56/UE.


Golden Power nieustannie dąży do udoskonalania swoich produktów, by były jeszcze efektywniejsze, bardziej bezpieczne i ekologiczne. Jednocześnie wypuszczane na rynek baterie poddawane są wielu testom, by móc zapewnić satysfakcję wszystkim użytkownikom.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy