Najczęściej kupowane

Baterie alkaliczne

Urządzenia, które działają dzięki zasilaniu z baterii powinny funkcjonować sprawnie i bez zarzutu. Ich żywotność i długość użytkowania uzależniona jest jednak od rodzaju baterii dostarczających energię. Baterie alkaliczne mają pokaźną przewagę nad cynkowymi, ponieważ cechują się większą pojemnością, dzięki czemu działają zdecydowanie dłużej. Cechą charakterystyczną ogniw alkalicznych jest większa gęstość energii i długi termin przydatności do użytkowania. Nowoczesne technologie, które wykorzystano do produkcji baterii alkalicznych sprawiają, że są one zabezpieczone przed wyciekiem elektrolitu i są odporne na uszkodzenia, a to gwarantuje ich niezawodne działanie.

Firma Baterie-hurt.pl jest wiodącym dystrybutorem baterii różnego typu, takich jak baterie cynkowe, alkaliczne, słuchowe, litowe, zegarkowe i specjalne oraz akumulatorków i ładowarek. Wszystkie oferowane produkty pochodzą od cenionych i renomowanych producentów. Maxell, Energizer, Duracell, Sony, Vinnic, Rayovac, Panasonic, GP, Varta, Renata to marki sprawdzone i godne zaufania.

Ogniwa alkaliczne, które oferujemy swoim klientom przeznaczone są do różnego rodzaju urządzeń, które są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Wykorzystuje się je do dostarczania energii w pilotach TV i systemach muzycznych, do radia, zegarów ściennych, zabawek, budzików, latarek, pilotów, myszek komputerowych, odtwarzaczy CV, elektrycznych szczoteczek do zębów, przenośnych konsol do gier, golarek, kluczyków samochodowych i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy baterie w których zastosowano innowacyjne technologie Power Seal, dzięki której zachowują swoją żywotność aż 10 lat od daty produkcji. Nawet nie używane nie tracą swojej mocy.

Wszystkie oferowane baterie alkaliczne to najwyższej jakości produkty, które mają uniwersalne zastosowanie. Charakteryzują się wysokim stopniem eksploatacji, dzięki czemu możemy długo cieszyć się pełną sprawnością urządzeń, niezbędnych w codziennym użytkowaniu. Gwarantujemy ich dużą niezawodność, nawet w urządzeniach, które wymagają zapotrzebowania na większą dawkę energii.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy