Najczęściej kupowane

Baterie alkaliczne

Każde urządzenie zasilane dzięki baterii powinno działać sprawnie i bezawaryjnie. Długość eksploatacji jest uzależniona od rodzaju baterii zapewniających energię. Dlatego podczas zakupu należy zwrócić uwagę na ich pojemność i termin przydatności do użytkowania. Dzięki temu uzyskamy długą żywność urządzeń bez potrzeby ponoszenia kosztów wymiany baterii.

Wydajne baterie alkaliczne

Na rynku dostępne są najczęściej baterie cynkowe i alkaliczne. Te pierwsze są nieco tańsze, jednak charakteryzują się mniejszą gęstością energii, przez co w niektórych przypadkach są mniej wydajne. Z tego względu baterie alkaliczne mają znaczną przewagę nad cynkowymi, szczególnie jeśli zostaną użyte w urządzeniach o średnim i wysokim poborze prądu. Ponadto baterie tego rodzaju są bardziej bezpieczne i odporne na uszkodzenia. Są zabezpieczone przed wyciekiem elektrolitu, dzięki czemu gwarantują niezawodne działanie zasilanych urządzeń.

Różne rodzaje baterii na rynku

Firma Baterie-hurt.pl jest dystrybutorem, oferującym różne rodzaje baterii alkalicznych. Podstawową różnicą jest ich wielkość i pojemność. Rozmiar jest istotny, bo w większości przypadków baterii nie możemy używać zamiennie. Ilość miejsca w urządzeniu odpowiada wielkości baterii, która została przewidziana do montażu przez producenta.

Rozmiar, pojemność i napięcie baterii alkalicznych

Należy zaznaczyć, że wielkość baterii nie jest związana z jej pojemnością. Baterie alkaliczne AAA mają pojemność od 900 do 1100 mAh, natomiast baterie alkaliczne AA posiadają średnią pojemność 2500 mAh. Parametr ten nie ma jednak wpływu na napięcie uzyskane z baterii. Typowe baterie AA i AAA pozwalają uzyskać napięcie 1,5 V. Bateria alkaliczna 9V ma natomiast niższą pojemność, zwykle od 200 do 550 mAh.

Uniwersalne zastosowanie baterii alkalicznych

Baterie alkaliczne są przeznaczone do wszystkich urządzeń, które są wykorzystywane codziennie w gospodarstwach domowych lub firmach. Są stosowane, między innymi, do zasilania pilotów telewizorów, myszy komputerowych, odtwarzaczy CD, kluczy samochodowych, golarek, latarek, zegarów ściennych, a także zabawek, budzików i elektrycznych szczoteczek do zębów. Zapewniają bezawaryjne działanie urządzeń przez długi czas. Ponadto dostępne są jednostki, w których zastosowano technologię Power Seal pozwalającą zwiększyć żywotność baterii aż do 10 lat od daty produkcji. Nie tracą one swojej mocy nawet podczas długotrwałego magazynowania. Oferowane baterie alkaliczne to produkty najwyższej jakości o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki nim możemy uzyskać pełną sprawność zasilanych urządzeń, które są niezbędne podczas realizacji codziennych obowiązków zawodowych lub eksploatacji domu. Działają niezawodnie bez względu na ilość energii pobieranej przez wybrane urządzenie. Baterie alkaliczne są odpowiedzią na zwiększające się potrzeby użytkowników korzystających z coraz większej ilości urządzeń elektronicznych każdego dnia.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy