Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Baterie Procell

Dystrybutor baterii Procell


Baterie to wciąż nieodłączny element wyposażenia zabawek, pilotów TV, urządzeń multimedialnych i wielu innych przedmiotów codziennego użytku. Profesjonalny dystrybutor baterii Procell to firma, która w swej ofercie posiada szereg różnych baterii, dostosowanych do potrzeb konkretnego użytkownika.


Baterie - podział i charakterystyka


Baterie dostępne w ofercie firmy Procell można podzielić - zgodnie ze standardowymi normami - na kilka różnych, podstawowych rodzajów:  • baterie LR3 (AAA) to ogniwa nazywane potocznie "małymi paluszkami", a ich napięcie wynosi 1.5 V,

  • baterie LR6 (AA) to standardowe ogniwa "paluszki", których napięcie znamionowe również wynosi 1.5 V,

  • baterie 6LR61 - to baterie o napięciu 9 V, które stosuje się np. w urządzeniach bezprzewodowych (dzwonki, piloty itd.),

  • baterie LR14 - to ogniwa o napięciu 1,5 V, ale o znacznie większych rozmiarach (idealne do latarek, odtwarzaczy),

  • baterie LR20 - to duże baterie o napięciu 1,5 V, które wyróżniają się bardzo dużą pojemnością (do 18 000 mAh).


Zastosowanie baterii - co warto wiedzieć?


Pojemne i niezawodne baterie Procell to wersja rozwojowa ogniw marki Duracell. Ich zaletą jest - oprócz dużej pojemności - niezawodna, długa praca i możliwość obciążenia dużym prądem wyjściowym (np. podczas robienia zdjęć lub odtwarzania muzyki). Dystrybutor baterii Procell oferuje ogniwa przeznaczone do zasilania m.in. cyfrowych i analogowych aparatów fotograficznych, pilotów, latarek, a nawet telefonów komórkowych. Niewielkie baterie sprawdzą się również jako źródło energii dla zabawek i akcesoriów komputerowych, w tym myszek i klawiatur bezprzewodowych. Za pomocą baterii można też zasilić podstawowe urządzenia domowej automatyki, w tym dzwonki, piloty sterujące, a nawet czujniki dymu (czadu) i gazu.


Jak wybrać dobrą baterię?


Wybierając odpowiednie dla swoich urządzeń baterie Procell, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest rozmiar baterii, która jest znormalizowana według ogólnie przyjętych standardów. Drugim, ważnym czynnikiem jest rodzaj zastosowanego do produkcji ogniwa elektrolitu. W przypadku baterii alkalicznych w skład elektrolitu wchodzą związki chemiczne, dzięki którym baterie mają nawet kilkukrotnie większą żywotność niż baterie litowe. Wszystkie znajdujące się w ofercie baterie są dostępne zarówno w wariancie litowym, jak i alkalicznym.


Pojemność dostępnych w ofercie baterii waha się w granicach od kilku do nawet kilkunastu tysięcy mAh. Warto uwzględnić ten parametr przy wyborze ogniw do określonych zastosowań.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy