Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Panasonic

Baterie Panasonic


Baterie Panasonic znane są ze swojej wysokiej jakości oraz ponad przeciętnej żywotności, dzięki czemu cieszą się od lat uznaniem i popularnością wśród szerokiej rzeszy użytkowników. Firma Panasonic oferuje szeroką gamę baterii, od małych egzemplarzy przeznaczonych do zegarków lub urządzeń o bardzo małym poborze mocy, takich jak np. niektóre piloty telewizyjne (są to między innymi baterie typu CR2450), aż po akumulatory pozwalające na wielokrotne ich ładowanie. Akumulatory takie umożliwiają poczynienie oszczędności w domowym budżecie, a dzięki możliwości wielokrotnego użycia są przyjazne dla środowiska.


Baterie Panasonic tworzone są z wykorzystaniem doskonałej jakości surowców, dzięki czemu charakteryzują się bardzo dobrymi wskaźnikami. Marka ta od samego powstania w 1918 roku w Japonii kojarzy się z produktami wykonanymi starannie, dokładnie oraz przy wykorzystaniu najnowszych w danej chwili rozwiązań technicznych. Dlatego też stosowanie baterii Panasonic zapewnia długie działanie zabawek, urządzeń elektrycznych, zegarków oraz setek innych przedmiotów, które do swojego prawidłowego funkcjonowania potrzebują energii elektrycznej o niskim napięciu.


W bogatej ofercie firmy znajdują się zarówno baterie cynkowe, jak i alkaliczne, występują one wielu typach i rozmiarach, co pozwala na ich dopasowanie do każdego urządzenia elektrycznego. Jednym z bardziej cenionych produktów firmy Panasonic są baterie zasilające aparaty słuchowe. Charakteryzują się one wygodą obsługi oraz wyjątkowo długim czasem pracy, co jest dużą zaletą w przypadku urządzeń stosowanych codziennie przez długi czas.


Producent ten stale rozwija nowe technologie, wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, dzięki którym różnego rodzaju urządzenia, zabawki dziecięce czy sprzęt medyczny mogą funkcjonować prawidłowo. Wybierając z bogatego asortymentu naszego sklepu baterie do aparatu, przenośnego radia lub zdalnie sterowanego samochodu warto zdecydować się na baterie Panasonic, które są nie tylko trwałe, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy