Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Baterie Rayovac

Dystrybutor Rayovac


Baterie Rayovac obecne są na rynku od ponad 110 lat, są stale udoskonalane i cieszą się niesłabnącą popularnością. Używane były podczas I oraz II Wojny Światowej przez żołnierzy amerykańskich sił zbrojnych, a w późniejszych latach znalazły zastosowanie nawet na pokładzie promów kosmicznych. Fakty te świadczą o tym, iż są to produkty wysokiej jakości, niezawodne i znoszące nawet bardzo ciężkie warunki pracy.


Baterie Rayovac dostępne są w wielu rodzajach i typach, nadają się zarówno do codziennych zastosowań, jak i używania w specjalistycznym sprzęcie, takim jak aparaty słuchowe czy też zegarki, płyty główne komputerów oraz wiele innych. Na rynku dostępne są także produkty tej marki takie jak powerbanki, latarki oraz baterie wielokrotnego użytku, popularnie zwane akumulatorkami. Jednak główny nacisk w produkcji kładziony jest na bogatą ofertę najbardziej popularnych rodzajów baterii, jakie spotykamy na rynku. Chodzi tutaj głównie o modele AA oraz AAA, czyli powszechnie znane duże i małe paluszki.


Wszystkie baterie tej marki wykonywane są przy użyciu najnowszych rozwiązań technicznych, dzięki którym charakteryzują się one długim czasem działania, lepszym przewodzeniem elektryczności oraz większą wytrzymałością. Są one projektowane specjalnie z myślą o współczesnych urządzeniach elektronicznych, które stale potrzebują dużej ilości energii. Dlatego też wszystkie zasilane bateriami bezprzewodowe urządzenia takie jak kontrolery do gier, mini konsole, piloty czy też aparaty fotograficzne, kamery lub latarki, a nawet małe drony działają dłużej, gdy energię elektryczną dostarczają im baterie marki Rayovac.


Wysoką jakość baterie tej marki zawdzięczają temu, iż od początku działalności firmy produkowane są w tych samych zakładach na terenie USA. Duża waga przywiązywana jest do wysokich standardów produkcji, gdzie na każdym jej etapie baterie są kontrolowane i selekcjonowane, w taki sposób by do końcowego odbiorcy trafiały tylko pełnowartościowe produkty dające pełne zadowolenie.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy