Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Baterie Varta

Dystrybutor Varta


Bakterie alkaliczne to ogniwa jednorazowego użytku, w których energia wytwarzana jest poprzez reakcje chemiczną pomiędzy cynkiem a tlenkiem manganu. W charakterze elektrolitów wykorzystywane są roztwory alkaliczne. Ich główną cechą jest to, że mają wysoką gęstość energii i dłuższy okres przydatności do użycia. Są jednorazowe, nie można ich ponownie naładować. Takie baterie najczęściej stosuje się w urządzeniach o stałym, niskim poborze mocy, takich jak szczoteczki do zębów, zabawki czy kontrolery do gier.


Na rynku znajduje się wiele firm produkujących baterie alkaliczne, które są masowo kupowane i użytkowane w codziennym życiu. Jednak ze wszystkich producentów najbardziej wybija się Varta - niemiecka firma, której najważniejszym celem jest służenie klientom. Odznacza się najwyższym poziomem technologicznym i najlepszą jakością. Dba o środowisko poprzez recykling i odpowiednie używanie środków transportu, co czyni ją jedną z najważniejszych producentek baterii alkalicznych na świecie.


Baterie Varta tworzone są w najróżniejszych formach i rozmiarach tak, aby pasowały do każdego rodzaju sprzętu. Każda z nich ma to samo napięcie elektryczne wynoszące jeden i pół wolta oraz zapakowana jest w blister, przez co można zobaczyć jej stan i jakość. W sklepie baterie-hurt znajdują się aż dziewięć rodzai tych baterii. W zależności od ich wielkości, można kupować je pojedynczo lub w kilku a nawet kilkunastu sztukach w jednym opakowaniu. Znajdują się tu baterie typu industrial lub Long Life.


Typ industrial wykorzystywany jest w pilotach do telewizorów i systemów muzycznych, różnego rodzaju zegarów i radiów. Typ Long Life różni się tym, że żywotność baterii została w dużym stopniu przedłużona. Ich pojedyncze wyjmowanie zapewnia łatwe otwarcie opakowania i wygodę w przechowywaniu nieużywanych ogniw. Gwarantowany okres przetrzymywania wynosi do aż dziesięciu lat.


Baterie Varta oceniane są jako wytrzymałe, jedne z najmocniejszych na rynku i niezawodne. Sprawdzą się w każdej sytuacji i na pewno nie rozczarują swoją długotrwałą pracą.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy