Bateria Panasonic R6 AA - zgrzewka pak. po 4szt.

Cynkowo - węglowa bateria Panasonic R 6 AA - pakowana na blistrze po 4 sztuki. Zostały zaprojektowane z myślą o produktach nie wymagajacych dużego poboru energii.Doskonale nadają się do użytku w takich urządzeniach jak zegary, radia, kalkulatory i piloty zdalnego sterowania.

Więcej szczegółów

BTP 002
Nowy

2,71 złbrutto

2,71 zł za 1 szt.
2,20 zł netto + 23% VAT
2,20 zł 1 szt. netto

- +

Do darmowej dostawy brakuje 1 000,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 1 000,00 zł
 
Więcej informacji

Wiele osób każdego dnia korzysta z różnego rodzaju urządzeń elektronicznych np. przenośnych. Te by mogły być użytkowane bez potrzeby podłączenia do gniazdek, wymagają zasilania bateriami. Szukając szybkiego i taniego rozwiązania, warto wybrać baterie Panasonic R6 AA. Te dostępne są w opakowaniach zbiorczych - w każdym z nich znajdują się 4 sztuki.

Energia tanim kosztem

Panasonic R6 AA to tanie baterie pozwalające na zasilanie niewielkich urządzeń, których w każdym domu jest całe mnóstwo. Zabawki, piloty czy inne urządzenia niewymagające zbyt dużego poboru energii będą świetnie działały zasilane takimi bateriami.

Panasonic R6 AA to cynkowo-węglowe baterie o napięciu 1,5 V. Można bez przeszkód wykorzystywać je w niemal każdym urządzeniu, które tylko wymaga zasilania bateriami, szczególnie jeśli nie wymają zbyt dużego poboru energii. Ze względu na łatwą dostępność i niską cenę taki baterie są obecnie jednym z najczęściej kupowanych typów.

Wiele możliwości zastosowania sprawia, że warto dokonać zakupu takich baterii. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wśród rodziców, których pociechy mają w swojej kolekcji mnóstwo elektronicznych zabawek, które bez źródła zasilania nie będą działały. Oczywiście zabawki to nie jedyne rzeczy, które można nimi zasilać. Idealnie pasują również do zegarków, pilotów itp.

Baterie cynkowo-węglowe to najstarszy typ baterii, jakie są obecnie dostępne na rynku. Te pochodzące z produkcji Panasonic niezmiennie cieszą się uznaniem konsumentów już od wielu lat. W jednym blistrze znajdują się cztery baterie R6 AA.

Okres trwałości baterii i przydatności do użycia wynosi 2 lata, licząc od dnia, w którym produkt został wyprodukowany w fabryce. Mając w domu sporą ilość urządzeń, wymagających zasilania bateriami warto wyposażyć się w solidną ich ilość. Dzięki niskiemu kosztowi zakupu nawet spory zapas baterii nie będzie obciążeniem dla domowego budżetu.

Po zużyciu należy oddać je do utylizacji i wyrzucić do odpowiedniego pojemnika na odpady.

 
Dane techniczne
Rodzaj baterii Cynkowo-węglowa
Napięcie 1.5 V
Opakowanie Blister

28 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy