Najczęściej kupowane

Baterie akumulatorki

Wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do źródła prądu, korzystamy z przenośnych urządzeń zasilanych na różnego rodzaju baterie. Im częstotliwość korzystania jest wyższa, tym bardziej opłacalny staje się zakup baterii akumulatorowych. Wymierne oszczędności to ich niejedyny atut.

Baterie wielokrotnego użytku = ekonomiczna alternatywa

Ceny akumulatorków są wyższe, jednak możliwość ich ponownego ładowania jest ekonomiczną alternatywą dla standardowych baterii. Baterie akumulatorki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zużycie energii w przenośnych urządzeniach jest duże, np. w aparatach fotograficznych i lampach błyskowych, latarkach, urządzeniach medycznych. Ich zewnętrzne parametry - kształt i wielkość - są normatywne, dzięki czemu z powodzeniem mogą zastąpić standardowe.

Zastosowanie akumulatorków

Przykładowo akumulatorki AAA znajdą swoje zastosowanie we wszelkich urządzeniach domowych i warsztatach (np. budziki, piloty, stacje pogody, odświeżacze i nawilżacze powietrza, młynki elektryczne do przypraw, przenośne radia, ozdoby świąteczne itp.). O ich przydatności wiedzą również pracownicy służb dbających o nasze bezpieczeństwo: policja, straż, ratownicy medyczni. Tam, gdzie liczy się niezawodność urządzeń przenośnych, warto postawić na akumulatorki. Baterie poza krótką żywotnością, szybko stają się trudnym w utylizacji odpadem.

Dbałość o środowisko naturalne

Decydując się na zakup baterii akumulatorowych, przyczyniacie się Państwo do ochrony środowiska naturalnego. Komplet baterii akumulatorowych potrafi zastąpić nawet 3200 sztuk zwykłych baterii. We współczesnym świecie problem zanieczyszczenia przyrody jest bardzo duży. Warto zacząć od małych zmian w swoim otoczeniu, by przyczynić się do efektu globalnego.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo najbardziej popularne baterie akumulatorki, m.in.:

  • - akumulatorki 3.7v;
  • - akumulatorki AA;
  • - akumulatorki AA.

Oferujemy również inne formaty baterii jak HR-14, HR20, HR9V.

Jak dobrać odpowiednie akumulatorki

Decydując się na zakup baterii, należy określić ich przeznaczenie. Posiadają one różną specyfikację i dedykowane są innym urządzeniom. Nie zawsze baterie akumulatorki idealne do kontrolera gier będą optymalne w urządzeniu typu GPS. Baterie akumulatorowe mają różne pojemności. Im są one wyższe, tym dłuższa jest żywotność baterii do kolejnego ładowania. Rozsądny przedział dla najbardziej popularnych akumulatorów typu AA zawiera się w przedziale 1800-3000 mAh. Baterie w naszej ofercie są dokładnie opisane. Klikając w odpowiednią ikonkę, uzyskacie Państwo wyczerpujące informacje o danych technicznych oraz ich przeznaczeniu. Szczególnie ważnym parametrem jest żywotność akumulatorków. Informuje on o ilości ładowań, które możemy wykonać. Warto zwrócić na niego szczególną uwagę.

Cieszy nas fakt, że możemy zaoferować Państwu baterie akumulatorowe najlepszych producentów. Zaliczyć do nich możemy takie marki jak:

  • - Duracell;
  • - Energizer;
  • - GP.

Przodujący producenci są autorami najnowszych rozwiązań technicznych, wynikiem czego są coraz lepsze parametry oferowanych produktów.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy