Najczęściej kupowane

Baterie do aparatów słuchowych

Baterie do aparatów słuchowych to niezbędne i bardzo ważne akcesoria, które stanowią źródło zasilania tego urządzenia i mają na celu podniesienie komfortu życia osoby niedosłyszącej. Aby aparat działał efektywnie i dźwięk był wyraźny i czysty, trzeba dobrać dobrej jakości i odpowiednie do modelu baterie, bo od tego zależy jakość odbioru bodźców zewnętrznych. Przy zakupie baterii należy zwrócić uwagę na to, czy są one przeznaczone do modeli zausznych czy wewnątrzusznych, a także na ich wydajność, rozmiar i długość użytkowania.

Baterie-hurt.pl jest hurtownią, która zajmuje się dystrybucją akumulatorków, ładowarek oraz baterii wszelkiego typu, w tym ocynkowanych, alkalicznych, litowych, zegarkowych, specjalnych oraz słuchowych. Baterie do aparatów słuchowych, które oferujemy to produkty najwyższej jakości, które pochodzą od znanych i renomowanych, światowych marek, takich jak Maxell, Energizer, Duracell, Sony, Vinnic, Rayovac, Panasonic, GP, Varta, Renata.

W swoim asortymencie posiadamy baterie powietrzne oraz tlenkowo - powietrzne, o wysokiej pojemności, które są lekkie, bardzo trwałe i mają uniwersalne zastosowanie. Baterie cynkowo - powietrzne to produkty komfortowe, bardzo wysokiej jakości, które zapewniają stałe napięcie prądu, są bardzo wydajne, posiadają długi termin ważności, są lekkie i zapewniają pracę aparatów w dużym zakresie temperatur. Oferujemy także baterie Implant Pro, które mają aż o 30 procent większe możliwości zasilania w porównaniu do innych tego typu produktów i są przeznaczone także do implantów ślimakowych oraz procesorów mowy. W każdym przypadku sprawdzają się doskonale jako niezawodne źródło zasilania, zaś bezrtęciowe dzięki specjalnej technologii są bardzo trwałe, wygodne w użytkowaniu i chronią urządzenie.

Wszystkie oferowane akcesoria to produkty niezawodne, które pracują stabilnie i są efektywnie. Ponadto charakteryzują się łatwością obsługi, małymi gabarytami, są lekkie i poręczne. Oznaczenie kolorystyczne wskazuje na model aparatu słuchowego do którego są przeznaczone, co jest dużym ułatwieniem i pozwala na dobranie najwłaściwszych baterii.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy