Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Baterie SEIZAIKEN

Dystrybutor baterii Seizaiken


Baterie Seizaiken to wysokiej jakości produkty przeznaczone do zegarków, które występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu nie ma najmniejszych problemów z ich odpowiednim dopasowaniem. Zostały wyprodukowane przez uznaną na całym świecie japońską firmę Seiko Instruments Inc., dlatego też od wielu lat cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem na rynku.


Ogólna charakterystyka baterii Seizaiken


Srebrowe baterie Seizaiken to produkty, które z pewnością wyróżniają się bezpieczeństwem eksploatacji połączonym z długim czasem użytkowania. Dlatego też ich w porównaniu z bateriami alkalicznymi lub litowymi jest nieco wyższa, na co duży wpływ ma wykorzystanie w produkcie czystego srebra w charakterze katalizatora. Obecność wspomnianego szlachetnego metalu pozwala dostarczać przez baterie do zegarka prąd o stabilnych parametrach. Dodatkowo modele produktów Seizaiken oznaczone symbolem SR, odznaczają się również bardzo dobrą szczelnością, dzięki czemu ich użytkownicy nie muszą mieć żadnych obaw o potencjalne zniszczenie czasomierza.


Ponadto prezentowane baterie cechują się dużą wydajnością, także w niskich temperaturach. Dodatkowo są odporne nie tylko na wstrząsy i wibracje, ale także wyróżniają się doskonałym stosunkiem masy do pojemności, czyli kwestii, która ma szczególne znaczenie w przypadku zasilania różnego rodzaju urządzeń o niewielkich wymiarach.


Jaką baterię do zegarka wybrać?


Przede wszystkim w podejmowaniu decyzji związanej z wyborem najlepszej baterii do zegarka, należy zwrócić szczególną uwagę na model, rozmiar, średnica, typ i właściwości danego ogniwa. Następnie warto przyjrzeć się takim parametrom jak:  • szczelność,

  • napięcie,

  • oraz kwestie związane z bezpieczeństwem.


Dlaczego warto kupić baterie akurat u nas?


Jako doświadczony dystrybutor baterii Seizaiken jesteśmy w stanie sprostać najróżniejszym wymaganiom naszych klientów, dostarczając im tym samym dokładnie taki produkt, jaki jest im niezbędny w danym momencie. Oczywiście mowa jest w tym momencie nie tylko o naszej bardzo rozbudowanej ofercie handlowej, ale także o specjalistach/personelu, który w razie potrzeby zapewnia klientom wsparcie przy wyborze właściwego asortymentu.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy