Najczęściej kupowane

Lista produktów producenta: Baterie Energizer

Dystrybutor Energizer


Marka Energizer od wielu lat jest ceniona na międzynarodowym i polskim rynku jako gwarancja wysokiej klasy baterii do różnych zastosowań. W ofercie naszej hurtowni internetowej można znaleźć najlepsze baterie Energizer na bardzo atrakcyjnych warunkach.


Popularne baterie Energizer


Do najbardziej popularnych baterii marki Energizer należą baterie alkaliczne LR3 i LR6, które mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Są one wykorzystywane do urządzeń elektrycznych i elektronicznych codziennego użytku o wysokim i średnim poziomie mocy. W porównaniu ze zwykłymi bateriami węglowo-cynkowymi, baterie alkaliczne zapewniają dużo dłuższą żywotność urządzenia. Baterie są przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur (standardowo od -18 st. C do +55 st. C). Waga i wymiary baterii są bardzo kompatkowe i zgodne z obowiązującymi normami dla tego rodzaju elementów zasilających. W ofercie pojawiają się także inne wersje baterii alkalicznych Energizer baterie LR14, 6LR61 i wiele innych.


Energizer to także producent baterii specjalnych. Do najważniejszych należą baterie słuchowe w różnych wersjach - w tym baterie 312, 675 i inne. Są to baterie do uniwersalnych aparatów słuchowych. Są to rozwiązania bezrtęciowe z nowoczesną technologią PowerSeal. Zazwyczaj tego rodzaju baterie są pakowane na blistrze z różną ilością sztuk - w zależności od potrzeb klientów. Istotną informacją jest to, że baterie do aparatów słuchowych mają 0% zawartości rtęci (w każdej z dostępnych wersji).


Można tu znaleźć też baterie Energizer do zegarków. Są to baterie o uniwersalnych parametrach, które mogą być stosowane nie tylko do zegarków, ale także do innych niewielkich urządzeń codziennego użytku (np. małych zabawek, kalkulatorów itp.). Są to baterie pakowane w pudełka o różnej liczbie sztuk (np. 10 szt.) w zależności od zapotrzebowania klientów.


Atrakcyjne ceny baterii marki Energizer


Stosunek ceny do jakości w przypadku baterii marki Energizer jest bardzo dobry, dlatego poszczególne rodzaje elementów zasilających tej firmy są cenione przez klientów sklepów stacjonarnych i internetowych. Wszystkie baterie Energizer mają stosowne atesty oraz gwarancje.


Warto pamiętać, że Duracell Basic, Turbo Max oraz Akumulatory konsumenckie i baterie do aparatów słuchowych wyposażone są w najnowszą technologię Duralock. Która pozwala użytkownikowi przechowywać baterię do 10 lat bez utraty mocy.

Brak produktów

Ustala się Dostawa:
0,00 zł Podatek VAT
0,00 zł Razem

(brutto)

Do kasy